|
20.04.2006.

• Od 24. do 28. travnja 2006. određeni broj hrvatskih građana moći će obaviti besplatni preventivni pregled kože
• Cilj akcije je upoznati hrvatsku javnost s opasnostima koje donosi pretjerano izlaganje suncu te sa sve češćom pojavom melanoma posljednjih godina
Zagreb, 20. travnja 2006. - Danas je u zagrebačkoj KB „Sestre milosrdnice“, u organizaciji renomirane marke Avène Sun i Oktal Pharme te ove ugledne medicinske ustanove, održana konferencija za novinare na kojoj je predstavljena akcija „Dani borbe protiv melanoma“.
|
|
|
07.04.2006.
Gastro.hr - novi portal za kulturu prehrane
Zagreb, 07.04.2006. - U multimedijalnoj knjižari Profil Megastore u Zagrebu u četvrtak popodne predstavljen je novi portal za kulturu prehrane na adresi www.gastro.hr. Gastro.hr predstavljen je pred 80-tak uzvanika, a bavi se kulturom prehrane. Odsad, sve o hrani i piću pronaći ćete na jednom mjestu.
|
|
|
05.04.2006.

Zagreb, 5. travnja 2006. - U sklopu Oral B-ovog mjeseca posvećenog zdravlju i njezi zuba i usne šupljine, u Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici održan je okrugli stol o temi "Sprječavanje bolesti parodonta", koji je okupio eminentne stručnjake iz područja stomatologije s užom specijalnošću parodontologije te dječje i preventivne stomatologije.
|
|
|
14.03.2006.
ZAGREB, 14. ožujka 2006. - Danas je u Škola restaurant & lounge baru, u organizaciji tvrtki Oktal Pharma i Pierre Fabre, održan "Avène edukacijski program za novinare". Riječ je o prvom programu te vrste u Hrvatskoj, čiji je osnovni cilj bio predstavnicima vodećih hrvatskih medija maksimalno približiti segment DERMOKOZMETIKE.
|
|
|
10.03.2006.

I ove godine, peti put u Hrvatskoj, od 13. do 19. ožujka obilježit će se Tjedan mozga, inicijativa Dana Alliancea poznata u svijetu kao Brain Awareness Week.
|
|
|
28.02.2006.
- Prigodom svog 10. rođendana, dm daruje svim građanima Hrvatske Inicijativu za zdraviji život
- Inicijativa za zdraviji život je prvi javno - privatni projekt takve vrste u Hrvatskoj
- dm donira najmanje 1.000.000 kn u otvaranje Centra za zdraviji život
- Iva Visković aktivno lice Inicijative za zdraviji život
|
|